Space Garden – kosminis sodas

Projektas „Space Garden“ (liet. kosminis sodas) kuriamas remiantis keturiais visatos elementais: žeme, vandeniu, oru, ugnimi. Šiame naujai atkuriamame Gagarino skrydžio garbei pavadintame sode kiekvienas elementas turės savo paskirtį žmogui.

Žemė – mūsų visų motina. Pasinaudodamas šiuo elementu sodas nori suteikti žmogaus kūnui sveikatos, protui išminties, o sielai ramybės. Sode bus įrengtas lankytojų pėdų antspaudų takas ir slėnis mirusiųjų pelenams išbarstyti.

Vanduo – gyvybės šaltinis. Sodas nori apgaubti į jį atėjusį žmogų savo šiluma, jaukumu ir grožiu. čia trykštančio šaltinio vanduo numalšins troškulį.

Oras – organizmo gyvybingumas. Atvykęs į sodą žmogus turės galimybę pasiklausyti akmenų muzikos, pasodinti medį, pasėti žolę, stebėti kaip vėjyje virpa kiekvienas medžio lapas, kaip dangumi keliauja saulutė, mėnesėlis ir žvaigždelės.

Ugnis – šviesos ir šilumos šaltinis. Sodas suteiks galimybę dirbti, mokytis, kurti, sušilti prie židinio ugnies.

Šiame sode žmogus pajus vienybę su gamta, išmoks ją mylėti ir tausoti, susipažins su paslaptingu bičių gyvenimu, vaistiniais ir saugomais augalais. Paskaitose ir užsiėmimuose sužinos, kaip naudotis gamtos pagalba sveikatos stiprinimui.

Neliks pamirštas ir pats kosmosas, kuris susideda iš planetų. Viena iš jų – mūsų planeta Žemė. Kiekviena planeta įtakoja ne tik žmones ir jų organų veiklą, bet ir augalus. Sodas padės pažinti planetas ir jų skleidžiamą energiją.

„Space Garden“ žemėlapis iš kosmoso:

Orto-foto-sunumeruotas

1. Adelės augalų perdirbimo cechas.

2. Kaimo turizmo kompleksas.

3. Siaurojo geležinkelio stotis.

4. Gudobelių ratas aplink vandens bokštą.

5. Joniškėlio kultūros namai.

6. Joniškėlio ligoninė.

7. Joniškėlio bažnyčia.

8. Senieji valymo įrenginiai.

9. Eglių alėja

10. Parkas

11. Tujų alėja

12. „Žalčio pasaka“

Kontaktinė informacija:

Bitės Petkevičaitės g. 23, Joniškėlis. Telefonas: +37060924469, elektroninis paštas: info@space-garden.com.

 

1 komentaras

Parašykite komentarą

Top