Renginiai ir ekskursijos

  • Ekskursija „PAŽINK SPACE GARDEN KOSMINĮ SODĄ“

Kviečiame susipažinti su Space Garden Kosminiu sodu ir jame augančiais augalais.

Ekskursijos metu Jūs galėsite pasivaikščioti po planetų labirintą „Devyniaragis“ ir įgauti jėgų iš kosmoso, eglių alėją, susipažinti su Space Garden kosminiame sode augančiais tokiais medžiais kaip maumedžiai, ievos, miškinė obelis, kaštonai ir žinoma susipažinti su čia pat augančiais vaistiniais augalais. Ekskursiją apie augalus veda žolininkė Adelė Karaliūnaitė.

Ekskursijos trukmė: 1 val.

Ekskursijos kaina: 7 Lt (grupėms virš 10 žmonių), 10 Lt (grupėms iki 10 žmonių). Vaišiname šalta arbata.

Šio  žemėlapio pagalba nesunkiai rasite kosminį sodą, jis  parodo ekskursijos maršrutą ir aplankomas vietas.

Planas. ekskursija

1. Senoji siaurojo geležinkelio stotis.

2. Planetų labirintas „Devyniaragis“.

3. Eglių alėja.

4. Maumedynas.

5. 9 ievos „Žalčio pasaka“.

6. Miškinė obelis.

7. Kaštonų ratas

8. Tujų alėja.

9. Tualetai

10. Joniškėlio Kultūros namai.

11. Joniškėlio Bažnyčia.

12. Joniškėlio Ligoninė.

13. Senieji valymo įrenginiai.

Maloniai kviečiame apsilankyti Space Garden kosminiame sode.

 

 

 

 

  • 2014 metų gegužės 11 dieną 17val. į Space Garden kosminį sodą atvyksta svečiai iš Latvijos susipažinti su kuriamu sodu. Jiems bus pristatyta ekskursija “ Vaistiniai Space Garden kosminio sodo augalai“, kurią veda žolininkė Adelė Karaliūnaitė. Visi norintys prisijungti yra maloniai kviečiami.

Ekskursijos maršrutas:

Ekskursija prasideda nuo eglių alėjos. Eidami šia alėja galėsite pasimėgauti nuostabia ir užburiančia gamta, susipažinti su čia pat augančiais augalais, sužinoti jų gydomąsias savybes. Praėję tankų maumedyną pakliūsite į „Žalčio pasaką“. Žaltys saugo devynias ievas. Ieva – tai kosminis gyvybės medis, o žaltys yra jos saugotojas. Pasigrožėję ievomis toliau tęsite susipažinimą su Space Garden kosminiu sodu ir pasuksite senosios Joniškėlio ligoninės link. Ši ligoninė yra seniausia Lietuvoje universitetinė kaimo ligoninė. Šalia stovi Joniškėlio bažnyčia, vienintelė Lietuvoje, pastatyta visų parapijiečių rankomis. Eidami toliau pateksite į tujų alėją, dešinėje pusėje pamatysite vandentiekio bokštą, kurį supa gudobelių ratas. Šiuo metu ten susisukę lizdą gyvena gandrų šeima. Eidami toliau grįšite į pradinį ekskursijos tašką – eglių alėją. Išėję iš Space Garden kosminio sodo pasijusite laimingesni ir pailsėję, susipažinę su sodu ir jame augančiais vaistiniais augalais.

Ekskursijos kaina: 2 € arba 7Lt. Surinktos lėšos skiriamos Space Garden kosminiam sodui plėtoti.

Ekskursijos trukmė: 1val.

 

Parašykite komentarą

Top